czwartek, 20 grudnia 2012

Trampoliny ogrodowe - gdzie kupić? Przegląd najlepszych sklepów internetowych

Pisałem już o tym jaką trampolinę wybrać. Opisywałem też szczegółowo najwyższej jakości trampoliny (z dostępnych w Polsce) - trampoliny Funtek. Tym razem chciałbym napisać o tym gdzie kupić trampoliny w internecie, żeby nie zawieźć się jakością. Jakie są najlepsze sklepy internetowe z trampolinami?

TOP 3 w Polsce

Absolutnym królem jeśli chodzi o zasięg w sieci, jakość oferowanych produktów i obsługi jest sklep trampolinyogrodowe.pl. Chociaż sklep oferuje też inne produkty, jak baseny czy artykuły plażowe, jego główną branżą są trampoliny ogrodowe. Sklep wygląda przejrzyście, najważniejsze kategorie produktów są oznaczone również graficznie:


W asortymencie sklepu znajdują się produkty dwóch najlepszych producentów trampolin w Polsce - Neo-Sport i FuntekUSA. Zamawiałem dla siebie, swoich dzieci i dla znajomych (bali się wydać pieniądze na sprzęt, który okaże się bublem, więc przychodzili do mnie) trampoliny już wiele razy. Ostatnie kilka zamówień zrealizował sklep trampolinyogrodowe.pl - jestem z niego bardzo zadowolony. Szybka obsługa, infolinia, dobre ceny.

Drugim sklepem, którego obsługa, jakość i czas dostawy do klienta robi wrażenie jest dmuchane.pl - ten sklep, to jest ewenement, bo w ciągu kilku lat wypracował sobie markę, na którą niektóre sklepy pracują znacznie, znacznie dłużej. Sklep wygląda tak:


I tu również podobna sytuacja - katalog sklepu jest znacznie szerszy niż trampoliny ogrodowe, ale znają się na tym nieźle i mają jeden z najlepszych wyborów rozmiarów i typów w Polsce. Trampoliny z siatką (zewnętrzną i wewnętrzną), trampoliny bez siatki i trampoliny dla dzieci, takie malutkie batuty. Wszystko jest, wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów.

Chwilę musiałem się zastanowić, ale trzecie miejsce przyznaję sklepowi trampolina-z-siatka.pl, który działa krócej niż powyższe, ale zbiera bardzo dobre opinie. Przejrzysty, nowoczesny wygląd sklepu z pewnością jest zaletą:


Podobnie jak duży asortyment i wysoka jakość oferowanych trampolin. Młodszy sklep, ale bardzo dynamicznie rozwijający się. Plusem bez wątpienia jest przejrzysta kategoryzacja, choćby między trampoliny z siatką wewnętrzną i zewnętrzną. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Inne warte uwagi sklepy


Zacznę od sklepu, który proponuje trampoliny z najwyższej półki. Nie znajdziecie w Polsce lepiej wykonanych, bardziej funkcjonalnych i trwalszych trampolin, niż trampoliny Funtek. Są one dostępne w kilku innych sklepach w Polsce, jeśli natomiast wolicie zamówić od oficjalnego dystrybutora, jego sklep widnieje pod adresem trampolinyfuntek.pl. I wygląda tak:


Warto również o wspomnieć dwa sklepu obecne na rynku już od sporego czasu i również utrzymujące bardzo dobry poziom - baseneo.pl i basenogrodowy.com, oba posiadają bogaty asortyment trampolin, jak również innych produktów, jak baseny ogrodowe, artykuły plażowe czy dmuchane zabawki dla dzieci.

Warto również zainteresować się sklepami bliżej swojego miejsca zamieszkania. W Polsce szczególne szczęście mają trzy miasta, w których działają solidne sklepy - Gdynia, Warszawa i Kraków. W Gdyni mieści się sklep z pierwszego miejsca top3, trampolinyogrodowe.pl.

Warszawa ma z kolei swoje trampoliny.warszawa.pl - świeży, ale bardzo obiecujący sklep, któremu wróżę bardzo dynamiczny rozwój. Sklep wygląda najładniej ze wszystkich tu wspomnianych, jest bardzo ładny, przejrzysty i nowoczesny:


Kraków z kolei może robić zakupy w sklepie trampoliny-krakow.pl, który zebrał już pozytywne opinie.

Oba sklepy, które wspomniałem w kontekście lokalnych zakupów, prowadzą również wysyłkę na terenie całej Polski. Nic nie stoi więc na przeszkodzie byście - z różnych powodów - zamówili właśnie u nich, mimo zamieszkania w innym miejscu. [JK]

13 komentarzy:

 1. A czy dostanę gdzieś te trampoliny z pałąkami w okolicy Ostołęki. Zależy mi na szybkim kupnie. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 2. My kupowaliśmy na Trampoliny.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra trampolina i miła obsługa. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa strona - jeszcze tu wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trampoliny świetna rozrywka nie tylko dla dzieci. Uważam, że warto zaopatrzyć się w tego typu zabawkę :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja kupowałam trampolinę w sklepie http://trampoliny.pl i również mogę polecić ten sklep ponieważ obsługa była szczera i fachowa. Sama trampolina okazała się porządna i warta swojej ceny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy to przypadek, że wszystkie sklepy należą do tej samej firmy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zamówialam trampoline na dmuchane.pl, bo to polecany sklep, ale równie dobrze, opinie mogą być wystawiane przez "kogokolwiek". Dziś natrafiłam na masę negatywnych opinii, dotyczących dostarczania wadliwego towaru, brak możliwości reklamacji oraz w niektórych przypadkach transport dopiero po kilku krotnym upominaniu się. Nie wiem teraz, czy czasem głupio nie zrobiłam, że kupiłam właśnie tam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Moim zdaniem trampoliny powinny być przede wszystkim bezpieczne, by nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, trzy sklepy i wszystkie mają ten sam adres w Gdyni :)

  OdpowiedzUsuń
 10. My kupiliśmy po prostu w Ogrodosferze, ze względu na szybkość przesyłki. Sama trampolina w sumie się nie psuje, ale dzieciom szybko się znudziła.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja kupiłam trampolinę w Hop-sport i sobie ją chwalę. Nic złego się z nią nie dzieje. Solidny sprzęt za dobrą cenę. Polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Naszym subiektywnym zdaniem, najlepsze trampoliny to BERG. https://brykacze.pl/blog/poznaj-najlepsze-marki-zabawek-berg/galeria-marek/

  OdpowiedzUsuń